02133937436 | ورود کاربران
مرکز تخصص فروش لوازم بهداشتی ساختمان سینک ، هود ، گاز ، فر، شیرآلات در ایران
هوم سازه
انواع
هود آشپزخانه لتو مورب
هود آشپزخانه لتو شومینه ای
هود آشپزخانه لتو زیرکابینتی
هود آشپزخانه لتو مخفی
هود آشپزخانه لتو جزیره

هود آشپزخانه لتو

آشپزخانه، به عنوان قلب تپنده هر خانه ای شناخته می شود. جایی که در آن غذاها و مواد خوراکی پخته و نگهداری می شوند و به زندگی در خانه جان می بخشد. یکی از موارد مهم در هر آشپزخانه، وجود سیستم تهویه مناسب است. در صورتی که تهویه آشپزخانه مناسب نباشد، امکان بروز مشکلات تنفسی و ایجاد آلودگی در محیط آشپزخانه بالا می رود. بهترین وسیله برای تامین سیستم تهویه مناسب در آشپزخانه هود است. انواع مختلف هود امروزه در بازار یافت می شوند که هود آشپزخانه لتو بدون تردید یکی از بهترین انواع آن ها به حساب می آید.
برند لتو یکی از برندهای موفق در زمینه ساخت و طراحی لوازم آشپزخانه است. این برند با داشتن کارنامه ای موفق در تولید تجهیزات آشپزخانه و استفاده از بهترین قطعات در محصولات خود، توانسته جای پای محکمی در بازار پر رقابت محصولات و لوازم آشپزخانه داشته باشد. لتو، که با نام لتو+ نیز شناخته می شود، در عرصه ساخت و طراحی هود آشپزخانه نیز توانسته به توفیق های مهمی دست یابد. هود آشپزخانه لتو یک انتخاب مطمئن برای کسانی است که قصد خرید هود جدید یا تعویض هود فعلی خود را دارند.
شما در این صفحه از وبسایت فروشگاه اینترنتی هوم سازه، نمایندگی رسمی فروش هود آشپزخانه لتو می توانید انواع مختلفی از هودهای تولیدی این شرکت را ببینید. در ادامه این مطلب به ذکر ضروری ترین و مهم ترین نکات در رابطه با خرید هود آشپزخانه می پردازیم. شما می توانید با مشاهده جزییات هر یک از انواع هود آشپزخانه لتو در این صفحه و مقایسه آن ها با یکدیگر مدل مناسب برای آشپزخانه منزلتان را بیابید.

خدمات پس از فروش هود آشپزخانه لتو


هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-68

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-68

مورب استیل ضد لک شیشه مشکی موتر سه دور

90*50 CM
قیمت لیست : 36000000 ریال
قیمت : 36000000 ریال
هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-67

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-67

مورب استیل ضد لک موتر سه دور

90*50 CM
قیمت لیست : 36000000 ریال
قیمت : 36000000 ریال
هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-61

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-61

مخفی استیل موتر سه دور

75*29.6
قیمت لیست : 46500000 ریال
قیمت : 46500000 ریال
هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-60

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-60

شومینه ای شیشه مشکی و استیل موتور سه دور

90*50 CM
نا موجود
هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-59

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-59

جزیره استیل و مشکی موتر چهار دور

90*50 CM
قیمت لیست : 119000000 ریال
قیمت : 119000000 ریال
هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-47

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-47

مخفی استیل موتر سه دور

70*30 CM
قیمت لیست : 32500000 ریال
قیمت : 32500000 ریال
هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-46

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-46

زیرکابینتی کشویی استیل و مشکی موتر سه دور

90*50 CM
نا موجود
هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-45

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-45

زیرکابینتی کشویی استیل و مشکی موتر سه دور

60*50 CM
قیمت لیست : 39500000 ریال
قیمت : 39500000 ریال
هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-43

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-43

زیرکابینتی کشویی استیل موتر سه دور

60*50 CM
قیمت لیست : 39500000 ریال
قیمت : 39500000 ریال
هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-38

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-38

مورب شیشه ای سفید موتور چهار دور

90*50 CM
قیمت لیست : 36000000 ریال
قیمت : 36000000 ریال
هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-37

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-37

مورب شیشه ای مشکی موتور چهار دور

90*50 CM
قیمت لیست : 36000000 ریال
قیمت : 36000000 ریال
هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-36

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-36

مورب شیشه ای سفید موتور سه دور

60*50 CM
قیمت لیست : 29500000 ریال
قیمت : 29500000 ریال
هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-35

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-35

مورب شیشه ای مشکی موتور سه دور

60*50 CM
قیمت لیست : 29500000 ریال
قیمت : 29500000 ریال
هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-17

هود آشپزخانه لتو + LETO مدل H-17

جزیره استیل و شیشه موتور سه دور

90*50 CM
قیمت لیست : 109000000 ریال
قیمت : 109000000 ریال

1

انواع و دسته بندی ها

جستجوی پیشرفته
 • انتخاب برند
 • اخوان جم
 • کن
 • استیل البرز
 • ناب استیل
 • لتو
 • پلی استیل
 • آلتون
 • انتخاب نوع
 • مورب
 • شومینه ای
 • زیرکابینتی
 • مخفی
 • جزیره
 • افقی
 • T شکل
 • استوانه ای
 • شیب‌ دار
 • گرد
 • لاکچری
 • حدکثر قیمت(ریال)

کاتالوگ هود آشپزخانه لتو

کاتالوگ هود آشپزخانه لتو

کاتالوگ هود لتو +LETO | آخرین کاتالوگ هود آشپزخانه لتو +LETO | هوم سازه فروشگاه اینترنتی هود لتو +LETO

مهم ترین ویژگی های هود آشپزخانه مناسب

هود بهترین وسیله برای تهویه مناسب در آشپزخانه است. همان طور که پیش از این نیز گفته شد، تهویه هوای آشپزخانه بسیار مهم است؛ زیرا در صورت نداشتن سیستم تهویه مناسب در آشپزخانه آشپزی دشوار شده و بوهای غلیظ و نامطبوع در محیط خانه منتشر می شود. هم چنین امکان ایجاد آلودگی در داخل آشپزخانه و احتمال بروز مشکلات تنفسی بالا می رود.
بنابراین خرید هود یک انتخاب مهم برای خانه است. در این انتخاب باید به معیارهای مختلفی توجه داشت. برخی از این معیارها عبارتند از:
1) داشتن قدرت مکش بالا:
اولین شاخصه ای که کارآمدی و بازده هود را تعیین می کند، میزان قدرت آن در مکش و تهویه هوا است. هر چه هود بتواند با قدرت بیشتری هوای موجود در آشپزخانه را با مکش موتور خود جذب کند، مناسب تر خواهد بود. مخصوصا اگر شما کسی باشید که به دفعات زیادی آشپزی می کنید و یا غذاهای سرخ کردنی زیاد می خورید، هود شما باید از قدرت بالایی برخوردار باشد.
غذاهای سرخ کردنی حجم زیادی از دود و ذرات ریز روغن را در هوا پراکنده می کنند. به همین دلیل هود باید بتواند به خوبی این حجم دود و ذرات روغن را جذب و جمع آوری کنید. قدرت هود با واحد های متر مکعب بر ساعت و فوت مکعب بر دقیقه (عموما در خارج از ایران) محاسبه می شود. هنگام خرید هود به قدرت آن حتما توجه داشته باشید.
2) طراحی زیبا:
طراحی زیبا یکی از مشخصه های ضروری برای همه لوازم آشپزخانه است. در گذشته زیبایی در طراحی خیلی اهمیت نداشت و دغدغه اصلی تولیدکنندگان و نیز مصرف کنندگان، کارایی و کیفیت بالای محصولات بود. اما امروزه در آشپزخانه ها زیبایی وسایل کمتر از کارایی و کیفیت آن ها اهمیت ندارد.
هود مناسب ضمن بهره گیری از عناصر با کیفیت در ساختار خود (مانند شیشه و یا استیل) طراحی زیبایی دارد. این طراحی باید با سایر اجزای آشپزخانه و لوازم آن هماهنگی داشته باشد. از زیباترین هودهایی که امروزه در بازار یافت می شوند، هودهای جزیره ای و هودهای مورب هستند. هود آشپزخانه لتو در انواع مختلفی تولید می شود که مدل های جزیره ای و مورب آن بسیار زیبا و خوش ساخت هستند.
3) اندازه مناسب:
یکی دیگر از ویژگی های مهم یک هود آشپزخانه مناسب، داشتن اندازه ای مناسب است. البته اندازه هود شما توسط آن فضایی تعیین می شود که در آشپزخانه و در میان کابینت ها به آن اختصاص داده اید. اما بهتر است هودی را برای آشپزخانه منزل خود تهیه فرمایید که هم اندازه با گاز باشد.
بهترین اندازه برای هود آشپزخانه، اندازه اجاق گاز شما است. در کل هر چه هود بتواند سطح بیشتری از اجاق گاز را پوشش دهد، بهتر می تواند فرآیند مکش و جمع آوری دود، بخار و ذرات معلق روغن را به انجام برساند.
4) صدای کم:
یکی از دردسرهای همیشگی هودهای قدیمی سر و صدای آن ها بود. هودهای قدیمی تر علی رغم داشتن قدرت مکش مناسب، اغلب سر و صدای زیادی هم داشتند که مزاحم آسایش ساکنین خانه در هنگام آشپزی می شد. با پیشرفت تکنولوژی و بهره گیری از قطعات بهتر، این مشکل هم در هودهای آشپزخانه حل شد.
هودهای امروزی بسیار کم صدا تر از قبل هستند. البته که هیچ هودی نمی تواند کاملا بی صدا باشد اما از این نظر پیشرفت های قابل توجهی در صنعت هود صورت گرفته است. واحد ادازه گیری سر و صدای هود بر حسب دسیبل است و هر چه میزان آن کم تر باشد، هود با صدای کمتری فعالیت می کند.
5) سادگی در نصب:
هود آشپزخانه مناسب باید بتواند به سادگی نصب شود. یک عامل تعیین کننده در این مورد اندازه هود است. اما به طور کلی، هود آشپزخانه باید به شیوه ای طراحی شده باشد که نصب آن در کابینت یا روی دیوار آسان باشد و بتواند به خوبی به جریان برق متصل شود.
هودهای اکثرا مجرای نصب دارند و برخی از مدل های آن ها هم فاقد مجرای نصب است. در هر حال، نصب هود حتی اگر آسان هم باشد باید به متخصص و کارشناس مربوط سپرده شود. امروزه اکثر هودهای موجود در بازار نصب رایگان دارند.
6) قابلیت تنظیم سرعت فن:
این مورد یکی از بهترین ویژگی های یک هود آشپزخانه است. قابلیت تنظیم سرعت فن هود، یک ویژگی کاربردی است که به کاربر این اجازه را می دهد تا میزان قدرت مکش هود را تعیین کند. برخی از غذاها حجم زیادی از دود را در هوا پراکنده می کنند؛ مانند غذاهای سرخ کردنی. گاهی نیز اندکی بو در هوای آشپزخانه پراکنده شده است که با اندکی مکش از بین می رود.
یک هود مناسب، این قابلیت را دارد که بتوان سرعت فن و میزان مکش آن را تعیین کرد؛ تا در مواقعی که هود باید با قدرت زیادی کار کند سرعت فن را افزایش داده و در مواقعی که نیاز به مکش اندک وجود دارد، سرعت فن را کاهش داد. این ویژگی یک مزیت اساسی است که بر ارزش هود می افزاید.
هود آشپزخانه لتو یک انتخاب عالی برای آشپزخانه منازل مصرف کنندگان است. انواع مختلف هود آشپزخانه لتو ضمن آن که قدرت مکش بسیار مناسبی دارند، در ابعاد و اندازه های گوناگون ساخته شده و طراحی بسیار زیبا و مدرنی دارند.
در هود آشپزخانه لتو از بهترین قطعات استفاده شده است که موجب افزایش طول عمر این هودها می شود. از دیگر ویژگی های مثبت هود آشپزخانه لتو می توان به داشتن سر و صدای بسیار اندک و برخورداری از امکانات جانبی مانند قابلیت نصب بسیار آسان، سنسور حرارتی، خاموش شدن خودکار، چراغ و فیلتر آلومینیومی قابل شستشو اشاره کرد.
فروشگاه اینترنتی هوم سازه عرضه کننده انواع هود آشپزخانه لتو است؛ شما می توانید انواع مختلف این هودها را در این صفحه ملاحظه نموده و جزییات آن ها را مشاهده نمایید.