02133937436 | ورود کاربران
مرکز تخصص فروش لوازم بهداشتی ساختمان سینک ، هود ، گاز ، فر، شیرآلات در ایران
هوم سازه

نمایندگی محصولات ناب استیل

ناب استیل  گروه صنعتی ناب استیل، که با نام های «مستر»، «مستر پلاس» و « ناب استیل» فعالیت می کند، یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه تولید محصولات و تجهیزات آشپزخانه و هتل است. این گروه در طول سال های متمادی فعالیت خود، بر ساخت انواع مختلف لوازم آشپزخانه با بهترین کیفیت و کارایی متمرکز بوده اند. در ساخت محصولات ناب استیل، از بهترین و مقاوم ترین مواد اولیه استفاده می شود.
گروه صنعتی ناب استیل فعالیت رسمی خود را از دهه 60 آغاز کرد و در سال 1362 شرکت ناب استیل افتتاح شد. در طول این سال ها ناب استیل بهترین و مدرن ترین تجهیزات و ماشین آلات لازم را از Solingen خریداری کرده و از بهترین فولاد در تولید محصولات خود بهره برده است. از جمله لوازم آشپزخانه که توسط گروه صنتعی ناب استیل تولید می شود می توان به هود آشپزخانه ناب استیل، گاز توکار ناب استیل، فر توکار ناب استیل و مایکروویوهای ناب استیل اشاره کرد.
فروشگاه اینترنتی هوم سازه، نمایندگی رسمی فروش، عرضه و توزیع مستقیم محصولات ناب استیل است. شما در این بخش از فروشگاه اینترنتی هوم سازه می توانید هر آن چه لازم است درباره محصولات ناب استیل بدانید را مطالعه کنید و با تولیدات این شرکت بیش از پیش آشنا شوید.

اجاق گاز رومیزی
اجاق گاز رومیزی ناب استیل
هود آشپزخانه
هود آشپزخانه ناب استیل
فر توکار
فر توکار ناب استیل
ماکروویو
ماکروویو ناب استیل
سینک ظرفشویی
سینک ظرفشویی ناب استیل
محصولات جدید ناب استیل