02133937436 | ورود کاربران
مرکز تخصص فروش لوازم بهداشتی ساختمان سینک ، هود ، گاز ، فر، شیرآلات در ایران
هوم سازه

نمایندگی محصولات کن

کن گروه تولیدی کن سال هاست به عنوان یکی از بزرگترین و بهترین شرکت ها در زمینه تولید محصولات و لوازم آشپزخانه شناخته می شود.
محصولات کن همواره با کیفیت بالای خود و جلب رضایت مشتریان توانسته اند بخش بزرگی از بازار لوازم آشپزخانه را به خود اختصاص دهند. از اولین تولیدات و محصولات کن، هودهای آشپزخانه بود. شرکت تولیدی کن از سال 1362 کار خود را شروع کرده است؛ این شرکت توانست با تولید هودهای آشپزخانه با کیفیت های بسیار بالا در همان سال ها نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد.
شرکت کن به تدریج محصولات و تولیدات خود را گسترش داد. کن علاوه بر هود، در زمینه ساخت و تولید اجاق گاز، سینک های ظرفشویی و انواع فر نیز فعالیت می کند و کالاهای مرغوبی در این دسته محصولات روانه بازار کرده است. هم چنین شرکت کن تولیدات خود را به بسیاری از کشورهای آسیایی مانند عراق و ترکیه و نیز کشورهایی در آفریقا صادر می کند.
از ویژگی های بارز محصولات گروه کن می توان دوام و طول عمر بسیار بالا را نام برد. محصولات کن با استفاده از مرغوب ترین متریال و مواد اولیه و قطعاتی که در بهترین کارخانه ها تولید شده اند ساخته می شوند. به همین دلیل برای سال ها می توانند در آشپزخانه به خوبی کار کنند. هم چنین کن برای محصولات خود گارانتی بلند مدت و خدمات پس از فروش بسیار خوبی را در نظر گرفته است؛ بدین ترتیب خیال خریدار از بابت محصولی که خریداری کرده است راحت می شود.
تنوع در محصولات مختلف کن زیاد است و مشتریان می توانند انتخاب های متعددی برای آشپزخانه منزل خود داشته باشند. یک نکته ای که طراحان و مهندسان شرکت کن در ساخت محصولات به آن توجه ویژه ای داشته اند، مسئله زیبایی و طراحی محصولات است. کن اجاق ها، هود ها و فردهای خود را با رنگ بندی های متنوع و زیبا روانه بازار کرده و در ساخت این محصولات، سلیقه مشتری و نوین ترین شیوه های طراحی را مد نظر قرار داده است.

هود آشپزخانه
هود آشپزخانه کن
اجاق گاز رومیزی
اجاق گاز رومیزی کن
سینک ظرفشویی
سینک ظرفشویی کن
فر توکار
فر توکار کن
محصولات جدید کن