02133937436 | ورود کاربران
مرکز تخصص فروش لوازم بهداشتی ساختمان سینک ، هود ، گاز ، فر، شیرآلات در ایران
هوم سازه

نمایندگی محصولات اسنوا

اسنوا نام اسنوا در واقع سرواژهٔ ای است که از نام اصلی شرکت «ارکان ساختار نوین ایرانیان» برگرفته شده‌است، این شرکت یکی از زیر مجموعه‌های گروه انتخاب است.
سنوا ابتدا در سال ۱۳۸۴ در کارخانه‌ای به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع در مورچه‌خورت اصفهان آغاز به کار کرد. این شرکت دارای انواع پرس‌های ضربه‌ای و هیدرولیک ۶۰ تن تا ۱۰۰۰ تن، دستگاه‌های رباتیک الکترومغناطیس رنگ و لعاب، دستگاه‌های تراشکاری خم و برش، تکنولوژی جوش پلاسما برای صفحه‌های رویه اجاق گاز و دیگر تجهیزات مصرفی در هنگام مونتاژ محصول مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی است و از نظر حجم تولید می‌تواند روزانه ۱۵۰۰ اجاق گاز ایستاده، ۱۰۰۰ دستگاه کولرآبی و ۱۵۰۰ محصول از سری محصولات توکار را ارائه دهد. محصولات این کارخانه در بازارهای ایران و خاورمیانه عرضه می‌شوند. اسنوا توانسته‌است برای اولین بار در ایران و خاورمیانه، این امکان را فراهم کند که خریدار بتواند محصولات توکار این شرکت را با رنگ دلخواهش سفارش دهد.
نشان تجاری
در ۱۳۹۳، گروه انتخاب تصمیم گرفت نشان تجاری اسنوا[۳] را تغییر دهد و برای این معرفی و رونمایی از این تغییر نشان تجاری، جشنی برگزار کرد و از علامت، شعار و هویت تازه اسنوا رونمایی کرد.[۴] علامت تجاری و رنگ سازمانی اسنوا پیش از این قرمز بود اما از سال ۱۳۹۳ تا کنون آبی و سبز است. همچنین دو شخصیت تخیلی به همین رنگ‌های آبی و سبز این لوگو را همراهی می‌کنند. در طرح تغییر نشان تجاری اسنوا، حسن نمکدوست تهرانی و یونس شکرخواه و عبدالله گیویان[۵]همکاری کردند. اکثرا قطعات این کارخانه در ایران تولید می‌شود

ماکروویو
ماکروویو اسنوا
اجاق گاز رومیزی
اجاق گاز رومیزی اسنوا
فر توکار
فر توکار اسنوا
محصولات جدید اسنوا
اجاق گاز رومیزی اسنوا Snowa شیشه مشکی  توکار   مدل SI-16422
اجاق گاز رومیزی اسنوا Snowa شیشه مشکی توکار مدل SI-16422


59*52
قیمت لیست : 90000000 ریال
قیمت : 90000000 ریال
اجاق گاز رومیزی اسنوا Snowa شیشه سفید  توکار   مدل SI-16424
اجاق گاز رومیزی اسنوا Snowa شیشه سفید توکار مدل SI-16424


59*52
قیمت لیست : 81340000 ریال
قیمت : 69139000 ریال