02133937436 | ورود کاربران
مرکز تخصص فروش لوازم بهداشتی ساختمان سینک ، هود ، گاز ، فر، شیرآلات در ایران
هوم سازه

نمایندگی محصولات استیل البرز

استیل البرز شرکت صنایع استیل البرز یکی از بزرگترین و مشهور ترین نام ها در زمینه تولید لوازم خانگی و وسایل آشپزخانه است. استیل البرز در زمینه تولید انواع سینک های ظرفشویی، انواع هودهای آشپزخانه، اجاق گاز رومیزی و مایکرویوهای مدرن و پیشرفته، شیرآلات بهداشتی و... فعالیت می کند. محصولات استیل جز بهترین های موجود در بازار به حساب می آیند و یکی از انتخاب های اصلی کسانی هستند که به دنبال کالاهای با کیفیت برای آشپزخانه منزل خود می گردند.

شرکت صنایع استیل البرز توانسته در طول سال های فعالیت خود لوازم آشپزخانه را با بالاترین کیفیت تولید و عرضه نماید. این شرکت در طراحی محصولات خود سعی کرده از جدیدترین متدها و ترندهای روز دنیا استفاده کند و به همین دلیل محصولات استیل البرز از نظر زیبایی شناختی شهرت زیادی دارند.
علاوه بر این، کیفیت بالا و عمر مفید طولانی یکی از اصلی ترین دغدغه های شرکت استیل البرز بوده است. استیل البرز توانست ظرف مدت نسبتا کوتاهی جایگاهی محکم و محبوب در میان مشتریان پیدا کند و امروزه کمتر کسی را می توان یافت که با این برند آشنایی نداشته باشد.
کیفیت خوب و دوام بالای محصولات استیل البرز برای این شرکت علاوه بر محبوبیت زیاد در بین مشتریان و فروش زیاد، اعتبارات و موفقیت های گوناگونی را هم به ارمغان آورده است. شرکت استیل البرز اولین شرکتی است که نشان استاندارد ملی ایران را برای سینک ظرفشویی کسب کرده است. محصولات این شرکت به بیش از 40 کشور جهان صادر می شود و توانسته گواهینامه های بین المللی مختلفی مانند CISQ، IQNET، UKAS و CSQ را کسب کند.

سینک ظرفشویی
سینک ظرفشویی استیل البرز
اجاق گاز رومیزی
اجاق گاز رومیزی استیل البرز
هود آشپزخانه
هود آشپزخانه استیل البرز
فر توکار
فر توکار استیل البرز
شیرآلات بهداشتی
شیرآلات بهداشتی استیل البرز
ماکروویو
ماکروویو استیل البرز
محصولات جدید استیل البرز